Liesler Josef (1912 - 2005)Ve znamení Raka

bar. litografie, 1986, bar. litografie, 29,5 x 24 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 1281
Poslední dražitel: 172
Dražba ukončena: 02.05.2018, 21:25 h