Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Villon - závěť

litografie s barevným podtiskem, 27,2 x 14 cm. Sign.  vpravo dole L. Jiřincová, vlevo dole orig. lito 8/12

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 674
Poslední dražitel: 98
Dražba ukončena: 26.10.2016, 18:15 h