Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Vstupní brána do Hradu

1952, akvarel, 29 x 41,5 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 2638
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 04.02.2021, 20:45 h