Trefil Václav (1906 - 1989)Z Benešovska

olej, 1972, 44 x 24 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Na rubu autorovo razítko a popis

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1651
Poslední dražitel: 108
Dražba ukončena: 28.03.2019, 18:15 h