Kudláček Jan (1928)Žabičky

kvaš, 23,3 x 22,2 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 1257
Poslední dražitel: 298
Dražba ukončena: 02.05.2018, 19:20 h