Sklenář Zdeněk (1910-1986)Zahrada

litografie, 1945, 23,5 x 29,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 54/300, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1861
Dražba ukončena: 16.10.2019, 18:45 h