Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Zamyšlená

litografie, 1946, 37 x 27 cm, sign. vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1229
Poslední dražitel: 225
Dražba ukončena: 02.05.2018, 17:00 h