Bím Tomáš (1946)Zátiší

bar. litografie, 1998, 13,3 x 9 cm, sign. a popsáno dole 43/100, pasparta

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1522
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 26.03.2019, 17:50 h