Honsa Jan (1876 - 1937)Ze Svaté Kateřiny

Olej, 1917, 27,7 x 21,3 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Z rubu popis autorem + ověření pravosti.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 1209
Poslední dražitel: 427
Dražba ukončena: 01.05.2018, 21:05 h