Svolinský Karel (1896 - 1986)Žena - pták

suchá jehla, 17 x 10 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2233
Poslední dražitel: 347
Dražba ukončena: 28.05.2020, 19:55 h