Malý František (1900 - 1980)Žena s květinami

litografie s podtiskem, 1945, 27,5 x 17,5 cm, sign. a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1581
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:00 h