Sedliský Ivan (1926 - 1999)Žena se stuhou

olej na plátně, 1984, 86 x 65 cm, signováno vlevo dole. Na rubu štítek z Díla + věnování

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 3936
Dražba ukončena: 14.11.2023, 20:00 h