Pileček Jindřich (1944 - 2002)Zimní vlak

suchá jehla, 24 x 31,7 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 63/100

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 1845
Poslední dražitel: 629
Dražba ukončena: 16.10.2019, 17:45 h