Ladislav Kuklík (1947)

Po studiích na Střední uměleckoprůmyslové škole (1962-66 Praha) absolvoval pražskou Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v ateliéru ilustrace a grafiky u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře (1968-74) . Žije a tvoří v Praze. Jeho díla jsou zastoupena v galeriích a soukromých sbírkách u nás i v zahraničí, například v USA, Německu, Polsku, Holandsku, Belgii, Švýcarsku a Rakousku.
Ladislav Kuklík získal mnohá ocenění a uznání, uveřejnil nespočet ilustrací v knihách, novinách a časopisech.

Kuklík Ladislav (1947) : Divocí koně

Divocí koně

pastel, 2014, 51 x 84 cm, sign. vpravo dole Kuklík 2014, rámováno

Vyvolávací cena 28 000 Kč
Prodáno za 28 000
Dražba ukončena 05.11.2015, 14:25 h

Číslo položky: 359

Kuklík Ladislav (1947) : Akt

Akt

bar. lept, 2009, 18 x 15,3 cm, značeno a sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 19:40 h

Číslo položky: 1261

Kuklík Ladislav (1947) : Soubor grafik

Soubor grafik

10 ks bar. leptů, 1985, 10,5 x 7,5 cm, sign. uprostřed dole, autorské tisky

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 2 100
Dražba ukončena 02.05.2018, 19:45 h

Číslo položky: 1370

Kuklík Ladislav (1947) : Bez názvu

Bez názvu

1984, bar. lept, 48,5 x 59,3 cm, značeno 48/100 + sign. uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Dražba ukončena 02.02.2021, 21:00 h

Číslo položky: 2504

Kuklík Ladislav (1947) : Schoulená

Schoulená

bar. lept, 1993, 61 x 48,5 cm, signováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Dražba ukončena 31.05.2022, 18:35 h

Číslo položky: 3266

Kuklík Ladislav (1947) : Letohrádek

Letohrádek

bar. suchá jehla + lept, 24,3 x 17,4 cm, 1979, signováno, paspartováno.

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 27.02.2023, 19:30 h

Číslo položky: 3509

Kuklík Ladislav (1947) : Dívka na přechodu

Dívka na přechodu

bar. lept, 1978, 24 x 49 cm, signováno, volný list. pravý okraj lehce poškozen mimo tiskovou plochu.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 27.02.2023, 19:41 h

Číslo položky: 3510