Kuklík Ladislav (1947)Divocí koně

pastel, 2014, 51 x 84 cm, sign. vpravo dole Kuklík 2014, rámováno

Vyvolávací cena 28 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 359
Poslední dražitel: 149
Dražba ukončena: 05.11.2015, 14:25 h