Kuklík Ladislav (1947)Bez názvu

1984, bar. lept, 48,5 x 59,3 cm, značeno 48/100 + sign. uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2504
Poslední dražitel: 795
Dražba ukončena: 02.02.2021, 21:00 h