Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Alegorie lékařství

bar. litografie, 2003, 25,5 x 17 cm,  sign. uprostřed dole Oldřich Kulhánek 2003, vlevo dole 36/95, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 1041
Poslední dražitel: 375
Dražba ukončena: 21.11.2017, 17:35 h