Zoubek Olbram (1926 - 2017)Muž s ratolestí

zlacený slepotisk, 21,3 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč

Číslo položky: 1155
Dražba ukončena: 22.11.2017, 21:00 h