Kristofori Jan (1931 - 2004)Swing

akryl, akvarel, 16,5 x 20,5 cm, sign. na paspartě vpravo dole

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 1244
Dražba ukončena: 02.05.2018, 18:20 h