Born Adolf (1930 - 2016)Commedia dell´arte

bar. litografie, 1983, 49 x 37,8 cm, značeno vlevo dole 31/70, sign. vpravo dole A. Born, zadní strana popis autorem

Vyvolávací cena 11 500 Kč
Aktuální cena 14 500 Kč

Číslo položky: 177
Poslední dražitel: 64
Dražba ukončena: 30.04.2015, 11:15 h