Zoubek Olbram (1926 - 2017)Žena s drapérií

zlacený cín, výška 50 cm, značeno na podstavci ZOUBEK

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 130 000 Kč

Číslo položky: 1512
Poslední dražitel: 519
Dražba ukončena: 13.11.2018, 22:40 h