Jíra Josef (1929 - 2005)Dušičky

olej na plátně, 1969, 40 x 50 cm, sign. vpravo dole J. Jíra 69. Na zadní straně plátna dedikace " Dr. Jiřímu Kotalíkovi J. Jíra, vánoce 1981". Krakeláž v horní části obrazu. Z pozůstalosti Prof. J. Kotalíka.

Vyvolávací cena 55 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč

Číslo položky: 221
Dražba ukončena: 30.04.2015, 14:50 h