bar. litografie, 2003, 48,5 x 38 cm, sign. dole uprostřed a značeno II./XVIII., rámováno
Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč
Číslo položky: 1733
Dražba ukončena: 14.10.2019, 19:55 h