Jíra Josef (1929 - 2005)Kalvárie (Golgota)

suchá jehla s akvarelem, 1979, 34 x 44,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno, na rubu popis.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 1787
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 15.10.2019, 18:50 h