Komárek Vladimír (1928 - 2002)Vzpomínka na Paříž

suchá jehla, 1966, 39 x 26,4 cm, sign. dole uprostřed, značeno 36/50 vlevo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1800
Poslední dražitel: 339
Dražba ukončena: 15.10.2019, 19:55 h