Načeradský Jiří (1939 - 2014)Vršovice v zimě

akryl na papíře, 1985, 52 x 71 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 1827
Poslední dražitel: 38
Dražba ukončena: 15.10.2019, 21:56 h