Antonová Alena (1930)2x grafika

Zátiší s hruškami, bar. lept, 2007, 13,7 x 8,9 cm, sign. a značeno
Carmen, kolor. lept, 2004, 17 x 11,5 cm, sign. a značeno

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1922
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:25 h