Bím Tomáš (1946)2x grafika, Císařská louka

bar. litografie, 5 x 3,6 cm, sign. dole uprostřed a značeno 38/220

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1928
Poslední dražitel: 566
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:55 h