Komárek Vladimír (1928 - 2002)Pištec

suchá jehla, 1998, 27,5 x 42,5 cm, sign. dole uprostřed, značeno 13/100

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 300 Kč

Číslo položky: 1983
Poslední dražitel: 199
Dražba ukončena: 11.02.2020, 19:50 h