Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Figury

litografie, 2000, 29,5 x 22 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 18/100

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč

Číslo položky: 1996
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 11.02.2020, 20:55 h