Pileček Jindřich (1944 - 2002)Píseň pro Exuperyho

suchá jehla, 1995, 29,4 x 19,5 cm, sign. vpravo dole, značeno 41/100 vlevo dole

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 3 600 Kč

Číslo položky: 2014
Poslední dražitel: 452
Dražba ukončena: 11.02.2020, 22:20 h