Sukdolák Pavel (1925)Bez názvu

bar. lept, 29,4 x 19,2 cm, sign. dole uprostřed a značeno 24/100

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 2037
Poslední dražitel: 676
Dražba ukončena: 12.02.2020, 19:23 h