Born Adolf (1930 - 2016)Jerome Klapka

suchá jehla, 33 x 23,7 cm, autorský tisk, list poškozen a restaurován, signováno. Vydala Lyra Pragensis

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 2087
Poslední dražitel: 249
Dražba ukončena: 26.05.2020, 17:55 h