Jíra Josef (1929 - 2005)S koníčkem mého dětství

suchá jehla, 1989, 6,5 x 4,8 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis + dedikace, rámováno

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 2127
Poslední dražitel: 49
Dražba ukončena: 26.05.2020, 21:20 h