Jíra Josef (1929 - 2005)Svěcení květin

bar. litografie, 1980, 14,5 x 10,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2129
Poslední dražitel: 400
Dražba ukončena: 26.05.2020, 21:42 h