Jíra Josef (1929 - 2005)Váhy

kolor. suchá jehla, 1994, 29,5 x 20,7 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 2130
Poslední dražitel: 400
Dražba ukončena: 26.05.2020, 21:38 h