Jíra Josef (1929 - 2005)Letařovická deska

bar. litografie, 1992, 17 x 14,8 cm, signováno pravo dole, rámováno. Na rubu popsáno.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 2131
Poslední dražitel: 49
Dražba ukončena: 26.05.2020, 21:40 h