Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Luční kvítí

litografie s barevným podtiskem, 31 x 21,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole popis techniky

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 2145
Poslední dražitel: 472
Dražba ukončena: 26.05.2020, 22:50 h