Pileček Jindřich (1944 - 2002)2 grafiky

Kořeny domova, 1972, suchá jehla, 10,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, 19/100
Oáza, 1980, lept, 24,2 x 18,1 cm, sign. vpravo dole, číslováno 40/40

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2201
Poslední dražitel: 692
Dražba ukončena: 27.05.2020, 21:25 h