Pileček Jindřich (1944 - 2002)Noční ryby

lept, 19,1 x 14,1 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo E.A.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2206
Poslední dražitel: 692
Dražba ukončena: 27.05.2020, 21:50 h