Bím Tomáš (1946)Bez názvu

1978, lept, 11,4 x 8 cm, sign. uprostřed dole, a značeno 46/60

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2276
Poslední dražitel: 622
Dražba ukončena: 05.10.2020, 18:55 h