Born Adolf (1930 - 2016)2x grafika

Exlibris Lode Deurinck, bar. litografie, 16,2 x 8,2 cm, sign. vpravo dole, autorský tisk
Evropa, serigrafie, 10,6 x 21,2 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč

Číslo položky: 2318
Dražba ukončena: 05.10.2020, 19:10 h