Jíra Josef (1929 - 2005)Rembles - Barcelona

1979, kolor. suchá jehla, 34 x 43 cm, sign. + popis vlevo dole, značeno 1/7, rámováno. Drobné vodní skvrny.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 2317
Poslední dražitel: 283
Dražba ukončena: 06.10.2020, 18:00 h