Jíra Josef (1929 - 2005)Velikonoce

1993, kolor. suchá jehla, 15 x 9,7 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 2323
Poslední dražitel: 795
Dražba ukončena: 06.10.2020, 18:28 h