Jíra Josef (1929 - 2005)3 x grafika

3x litografie 10,5 x 15, 2 signované a použité jako pohlednice (prošlé poštou) na rubu text psaný J. Jírou

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 2324
Poslední dražitel: 38
Dražba ukončena: 06.10.2020, 18:30 h