Jíra Josef (1929 - 2005)Poslední večeře

1984, kolor. suchá jehla, 29,5 x 44 cm, sign. vpravo dole, dole uprostřed název, rámováno.
Na rubu autorův přípis

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 2327
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 06.10.2020, 18:45 h