Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)P.F. 1979

1978, litografie s podtiskem, 15,3 x 8,2 cm, sign. vpravo dole, popis vlevo dole

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 2328
Poslední dražitel: 63
Dražba ukončena: 06.10.2020, 18:50 h