Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Dívka s růžemi

bar. lept, 16,7 x 11,3 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 2329
Poslední dražitel: 676
Dražba ukončena: 06.10.2020, 18:55 h