Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Věčná Julie

bar. litografie, 19 x 13,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole technika

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 2336
Poslední dražitel: 795
Dražba ukončena: 06.10.2020, 19:30 h