Komárek Vladimír (1928 - 2002)Za záclonou

suchá jehla, 47 x 28,5 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole značeno 5/50, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2343
Poslední dražitel: 702
Dražba ukončena: 06.10.2020, 20:08 h